Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

Žiniasklaidai: kontaktai, leidiniai

Informacija atnaujinta 2020-11-03 15:16:13

Žiniasklaidos dėmesiui,

Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio, Biržų, Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio rūmuose nuo spalio27 d. bus ribojamas darbo organizavimas.

Teismo posėdžiai bylose, nagrinėjamose žodinio proceso tvarka, organizuojami tik nesant galimybės užtikrinti proceso dalyvių dalyvavimą teismo posėdyje nuotoliniu būdu (centralizuota teismų sistemos vaizdo konferencine įranga, vaizdo konferencijų programomis Zoom ar telefoniniu ryšiu),  išskyrus įstatymuose nustatytus neatidėliotinus atvejus (pavyzdžiui, dėl klausimų, susijusių su suėmimu/suėmimo pratęsimu, asmens priverstiniu hospitalizavimu ir būtinuoju izoliavimu, vaiko paėmimu iš nesaugios aplinkos, sprendimo, ir pan.).   

Teismo posėdžiams keliami reikalavimai: teismo posėdžių salėje vienam asmeniui, įskaitant teisėjus ir teismo darbuotojus, tektų ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas ir užtikrintas ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų.

Asmenų aptarnavimas, dokumentų priėmimas ir išdavimas vykdomas tik nuotoliniu būdu.

Atsižvelgiant į minėtus reikalavimus, prašome žiniasklaidos atstovų, kurie nori dalyvauti teismo posėdyje iš anksto (prieš dieną) informuoti mane telefonu ar el. paštu, kad galėčiau sužinoti ir jus informuoti apie galimybę dalyvauti (jei dalyvių skaičius neviršys nustatyto ploto).

 

Panevėžio apylinkės teismo
pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Irma Gritėnienė
Tel. (8 45) 431878
Mob. 8 686 56977
El. paštas irma.griteniene@teismas.lt

BENDRAUKIME: teismų leidinys žurnalistams

Dažniausiai vartojamų terminų sąrašas žiniasklaidai