Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Tęsiamas teismo darbas nuotoliniu būdu

Tęsiamas teismo darbas nuotoliniu būdu
2020-11-30

Panevėžio apylinkės teismo Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio ir Rokiškio rūmuose darbas organizuojamas nuotoliniu būdu. Asmenų aptarnavimas, dokumentų priėmimas ir išdavimas vykdomas tik nuotoliniu būdu.

Panevėžio apylinkės teisme teismo posėdžiai bylose, nagrinėjamose žodinio proceso tvarka, organizuojami tik nesant galimybės užtikrinti proceso dalyvių dalyvavimą teismo posėdyje nuotoliniu būdu (centralizuota teismų sistemos vaizdo konferencine įranga, vaizdo konferencijų programomis Zoom ar telefoniniu ryšiu).

Karantino laikotarpiu (paskelbtu savivaldybėje ar Respublikoje) nesant galimybės užtikrinti proceso dalyvių dalyvavimą teismo posėdyje nuotoliniu būdu arba laikantis teisės aktų nustatytų reikalavimų ne mažesnio nei 10 kvadratinių metrų patalpos ploto užtikrinimui kiekvienam teismo lankytojui (posėdžio dalyviui), rekomenduojama atšaukti suplanuotus teismo posėdžius bylose, nagrinėjamose žodinio proceso tvarka, išskyrus įstatymuose nustatytus neatidėliotinus atvejus (pavyzdžiui, dėl klausimų, susijusių su suėmimu/suėmimo pratęsimu, asmens priverstiniu hospitalizavimu ir būtinuoju izoliavimu, vaiko paėmimu iš nesaugios aplinkos, sprendimo, ir pan.).

Teismo posėdžiams keliami reikalavimai, kad teismo posėdžių salėje vienam asmeniui, įskaitant teisėjus ir teismo darbuotojus, tektų ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas ir būtų užtikrintas ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų. Tarp teismo posėdžių, nagrinėjamų žodinio proceso tvarka ir nagrinėjamų toje pačioje teismo posėdžių salėje, turi būti daroma ne trumpesnė nei 20 min. pertrauka. Pasibaigus teismo posėdžiui, teismo patalpos vėdinamos ir dezinfekuojamos. Į teismo patalpas rekomenduojama atvykti ne ankščiau nei 10 minučių iki teismo posėdžio pradžios.

Visi, tiek teismo darbuotojai, tiek teismo lankytojai, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, išskyrus neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Atvykstantiems į teismo rūmus bus matuojama temperatūra ir neįleidžiami tie, kuriems bus nustatyta 37 laipsnių ir aukštesnė temperatūra.

Asmenims teismo patalpose leidžiama susipažinti su bylomis, tik iš anksto suderinus laiką telefonu su teismo darbuotojais bei rekomenduojama atvykti į teismo patalpas ne anksčiau nei 10 minučių iki nustatyto laiko.

Asmenų aptarnavimas, dokumentų priėmimas ir išdavimas vykdomas tik nuotoliniu būdu.

Dokumentus teismui asmenys gali teikti per Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalą e.teismas.lt arba siųsti paštu:

Panevėžio rūmuose - adresu Laisvės a. 17, 35200 Panevėžys. Informacija tel. (8 45) 502 172.

Biržų rūmuose – adresu Maironio g. 4, LT-41145 Biržai. Informacija tel. (8 450) 31 702.

Kupiškio rūmuose – adresu L. Stuokos-Gucevičiaus a. 10, LT-40130 Kupiškis. Informacija tel.: (8 459) 35 277, (8 45) 52 108, (8 459) 35 278.

Pasvalio rūmuose – adresu P. Avižonio g. 25, LT-39179 Pasvalys. Informacija tel. (8 451) 34461.

Informacija atnaujinta 2020-12-10 11:46:43