Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Ribojamas teismo darbo organizavimas Pasvalio rūmuose

Ribojamas teismo darbo organizavimas Pasvalio rūmuose
2020-10-23

Nuo spalio 26 d. iki lapkričio 9 d. 24.00 val. Pasvalio rūmuose darbas organizuojamas nuotoliniu būdu. Asmenų aptarnavimas, dokumentų priėmimas ir išdavimas vykdomas tik nuotoliniu būdu.

Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmuose teismo posėdžiai bylose, nagrinėjamose žodinio proceso tvarka, organizuojami tik nesant galimybės užtikrinti proceso dalyvių dalyvavimą teismo posėdyje nuotoliniu būdu vaizdo konferencijų programa Zoom ar telefoniniu ryšiu.

Nesant galimybės užtikrinti proceso dalyvių dalyvavimą teismo posėdyje nuotoliniu būdu, į teismo posėdžius bylose, nagrinėjamose žodinio proceso tvarka, šaukiami ir juose dalyvauja tik tie proceso dalyviai, kurių dalyvavimas tame teismo posėdyje būtinas.

Teismo posėdžius bylose, nagrinėjamose žodinio proceso tvarka, nagrinėti pirmenybę teikiant įstatymuose nustatytiems neatidėliotiniems atvejams (pavyzdžiui, dėl klausimų, susijusių su suėmimu/suėmimo pratęsimu, asmens priverstiniu hospitalizavimu ir būtinuoju izoliavimu, vaiko paėmimu iš nesaugios aplinkos, sprendimo, ir pan.).

Teismo posėdžiams keliami reikalavimai, kad teismo posėdžių salėje vienam asmeniui, įskaitant teisėjus ir teismo darbuotojus, tektų ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas ir būtų užtikrintas ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų. Tarp teismo posėdžių, nagrinėjamų žodinio proceso tvarka ir nagrinėjamų toje pačioje teismo posėdžių salėje, turi būti daroma ne trumpesnė nei 20 min. pertrauka. Pasibaigus teismo posėdžiui, teismo patalpos vėdinamos ir dezinfekuojamos. Į teismo patalpas rekomenduojama atvykti ne ankščiau nei 10 minučių iki teismo posėdžio pradžios. Visi, tiek teismo darbuotojai, tiek teismo lankytojai, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, išskyrus neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Asmenims teismo patalpose leidžiama susipažinti su bylomis, tik iš anksto suderinus laiką telefonu su teismo darbuotojais bei rekomenduojama atvykti į teismo patalpas ne anksčiau nei 10 minučių iki nustatyto laiko.

Asmenų aptarnavimas, dokumentų priėmimas ir išdavimas vykdomas tik nuotoliniu būdu.

Dokumentus teismui asmenys gali teikti per Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalą e.teismas.lt arba siųsti paštu:

Pasvalio rūmai – adresu P. Avižonio g. 25, LT-39179 Pasvalys. Informacija telefonu: (8 451) 34461.

Informacija atnaujinta 2020-10-26 08:25:11