Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Panevėžio apylinkės teismo darbas ekstremaliosios situacijos laikotarpiu

2021-07-01

Teisme asmenų aptarnavimas, dokumentų priėmimas ir išdavimas vykdomas užtikrinant saugos priemones, numatytas valstybės lygio ekstremaliosios situacijos metu.

Visi teismo lankytojai, vyresni nei 6 metų amžiaus, visose teismo patalpose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), išskyrus neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Teisme neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Teismo lankytojai turi laikytis asmens higienos reikalavimų – įėjus į patalpas dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.

Rekomenduojama atvykti į teismo patalpas ne ankščiau nei 10 minučių iki teismo posėdžio pradžios.

Teismo posėdžio dalyviai ir teismo lankytojai turi laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito.

Teismo posėdyje negali dalyvauti ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys ar izoliacijoje dėl patvirtintos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ar turėto sąlyčio esantys asmenys.

Teismo lankytojų ir darbuotojų saugumui užtikrinti patalpos maksimaliai vėdinamos, dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai.

Informacija atnaujinta 2021-07-01 15:46:01