Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Kviečiame prisidėti prie teismo savanorių tarnybos

Kviečiame prisidėti prie teismo savanorių tarnybos
2020-10-02

Savanorių tarnyba teismuose sėkmingai gyvuoja jau nuo 2016 metų ir šiuo metu veikia 7-iuose Lietuvos teismuose: Vilniaus miesto apylinkės, Kauno apylinkės, Šiaulių apygardos ir apylinkės, Panevėžio apygardos ir apylinkės, Klaipėdos apylinkės.

Savanoris padeda susiorientuoti teismo aplinkoje, teikia praktinę informaciją, susijusią su teismo procesu ir jo eiga (tačiau nekonsultuoja teisiniais klausimais), supažindina su liudytojo ar nukentėjusiojo teisėmis bei pareigomis, išklauso ir padeda teisme pasijausti saugiau ir drąsiau.

„Savanorystė teisme man padėjo išdrąsėti ir labiau pasitikėti savimi. Be to, sugriovė stereotipą, jog teismas yra šalta, niūri vieta. Priešingai – teisme galima ne tik įgyti žinių, bet ir tobulėti psichologiškai, gerinti bendravimą bei sukurti naujus draugystės tiltus“, – savo patirtimi dalinasi savanorė iš Kauno apylinkės teismo Jurgita Kasinavičiūtė.

Esi veiklus ir atviras naujovėms? Bent pusę dienos per savaitę gali skirti apsilankymui teisme? Tuomet nieko nelauk ir pats tapk savanoriu teisme – padėk liudytojams ir nukentėjusiesiems teisme jaustis saugiau. Savo motyvacinį laišką (nurodydamas teismo pavadinimą, kuriame nori savanoriauti) siųsk el. paštu komunikacija@teismai.lt 

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Nacionalinė teismų administracija
Komunikacijos skyrius
Tel. 210 7326, 8 652 85974
el. p. komunikacija@teismai.lt
www.teismai.lt
Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai

Informacija atnaujinta 2020-10-02 14:42:01