Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

Komisijos ir darbo grupės

Informacija atnaujinta 2020-06-29 13:55:56

PANEVĖŽIO APYLINKĖS TEISMO DARBO TARYBA

Darbo tarybos pirmininkė – Dalia Bartkevičienė (tel. 8 451 34478, el. p. dalia.bartkeviciene@teismas.lt)

Darbo tarybos sekretorė – Loreta Butėnienė (tel.8 45 467863, el. p. loreta.buteniene@teismas.lt)

Nariai:

Asta Ruškienė (tel. 8 45 502174, el. p. asta.ruskiene@teismas.lt)

Elvina Škarnulienė (tel. 8 45 502177, el. p. elvina.skarnuliene@teismas.lt)

 

Darbo tarybos rinkimų komisija:

Aistė Ramanauskienė, teismo pirmininko patarėja;

Šarūnė Talutytė, teisėjo padėjėja;

Jurgita Rudokienė, Raštinės skyriaus teismo posėdžių sekretorė;

Irena Vilimienė, Raštinės skyriaus vyriausioji specialistė;

Danguolė Šidlauskienė, Archyvo skyriaus vyresnioji archyvarė.

Sudaryta teismo pirmininko 2017 m. gruodžio 27 d. įsakymu Nr. TV-214.

 

Darbo grupė teismo strateginio plano projekto rengimui bei vertinimui:

Virginija Breskienė, teismo pirmininkė;

Marius Zubkas, teismo kancleris;

Rasa Bolnaitė, Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja;

Jolanta Ladukienė, Finansų ir apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė (teismo finansininkė);

Rytas Granickas, Ūkio skyriaus vedėjas;

Ingrida Mazaliauskienė, Raštinės skyriaus vedėja;

Irma Gritėnienė, teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene);

Rima Golubeva, vyriausioji specialistė (teismo kanclerio tarnyboje).

Sudaryta teismo pirmininko 2018 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. TV-8.

 

Valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo komisija

komisijos pirmininkė - Aistė Ramanauskienė, teismo pirmininko patarėja,

nariai: Eva Karpavičiūtė, teisėjo padėjėja,   

           Neringa Butrimė, raštinės skyriaus patarėja,

           Rasa Bolnaitė, Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja,

           Renata Raupelienė - vyresnioji specialistė (teismo kanclerio tarnyboje).

           Loreta Butėnienė, administracijos sekretorė, komisijos sekretorė (ne komisijos narys). 

Sudaryta teismo pirmininko 2020 m. balandžio 22 d. įsakymu Nr. TV-110.

 

Darbo grupė teismo kokybės vadybos sistemos klausimams spręsti:

Virginija Breskienė, teismo pirmininkė;

Marius Zubkas, teismo kancleris, Vadovybės atstovas kokybei;

Rima Golubeva, vyriausioji specialistė (teismo kanclerio tarnyboje);

Ingrida Mazaliauskienė, Raštinės skyriaus vedėja;

Rasa Bolnaitė, Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja;

Rytas Granickas, Ūkio skyriaus vedėjas;

Tautvydas Bruneika, Informacinių technologijų skyriaus vedėjas;

Irma Gritėnienė, teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene),

Sigita Liegytė, Pasvalio rūmų raštinės biuro vedėja.

Sudaryta teismo pirmininko 2019-10-23 įsakymu Nr. TV-255.


Viešojo pirkimo komisija:

Renata Raupelienė, vyresnioji specialistė (kanclerio tarnyboje) (komisijos pirmininkas);
Irma Gritėnienė, teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene);
Miglė Kaminskienė, teisėjo padėjėja,
Rasa Bolnaitė, Finasų ir apskaitos skyriaus vedėja,
Rytas Granickas, Ūkio skyriaus vedėjas,
Rima Golubeva, vyriausioji specialistė (kanclerio tarnyboje) (komisijos sekretorius).
Patvirtinta teismo pirmininko 2020 m. kovo 12 d. įsakymu TV–58.

 

Nuolat veikianti komisija nagrinėti valstybės tarnautojų prašymus leisti dirbti kitą darbą ir gautą informaciją, dėl leidimo dirbti turinčio valstybės tarnautojo:
Aistė Ramanauskienė, pirmininkės patarėja, komisijos pirmininkė;
nariai:  Greta Simonavičienė, teisėjo padėjėja;
            Artūras Skaparas, teisėjo padėjėjas;
            Irma Gritėnienė, teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene);
            Renata Raupelienė, vyresnioji specialistė (teismo kanclerio tarnyboje).
Patvirtinta teismo pirmininko 2020 m. kovo 9 d. įsakymu TV–55.

 

Nuolat veikianti teismo Antikorupcinė komisija:
komisijos pirmininkas - teisėja Eglė Sabaliauskienė;
nariai: teisėja Šarūne Butkuvienė;
           teisėjas Ignas Totilas;
           teisėjo padėjėja Daiva Čiplienė;
           teisėjo padėjėja Šarūne Talutytė.
Patvirtinta teismo pirmininko 2020 m. kovo 12 d. įsakymu TV–59.

Dokumentų ekspertų komisija
Nuolat veikianti dokumentų ekspertų komisija nagrinėja dokumentų vertės ekspertizės, tvarkymo, apskaitos ir saugojimo klausimus.
Komisijos pirmininkė - Virginija Breskienė, teismo pirmininkė;
Komisijos nariai:
                  Loreta Kukelkienė, teisėja;
                  Sigita Kulbienė, teisėja;
                  Ingrida Mazaliauskienė, raštinės skyriaus vedėja;
                  Dalia Šatienė, raštinės skyriaus specialistė (vyriausioji);
                  Ina Matulienė, archyvo skyriaus vedėja;
Komisijos sekretorė - Loreta Butėnienė, teismo administracijos sekretorė.

Patvirtinta teismo pirmininko 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr.TV-60.

Komisija dėl pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti turto nurašymo:
pirmininkė - Aistė Ramanauskienė, teismo pirmininko patarėja;
nariai: Renata Raupelienė, vyresnioji specialistė (teismo kanclerio tarnyboje);
          
Loreta Butėnienė, teismo administracijos sekretorė.
Patvirtinta teismo pirmininko 2020 m. kovo 27 d. įsakymu Nr.TV-83.

Nuolatinė Panevėžio apylinkės teismo monitoringo grupė:
Ingrida Mazaliauskienė - Teismo raštinės skyriaus vedėja, Monitoringo grupės vadovė;
Marius Zubkas - Teismo kancleris;
Irma Gritėnienė - Teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene);
Daiva Balčiūnienė - Raštinės skyriaus Biržų rūmų raštinės poskyrio vedėja;
Artūras Jančys - Raštinės skyriaus Kupiškio rūmų raštinės poskyrio vedėjas;
Sigita Liegytė - Raštinės skyriaus Pasvalio rūmų raštinės poskyrio vedėja;
Jurgita Staigienė - Raštinės skyriaus Rokiškio rūmų raštinės poskyrio vedėja.

Sudaryta teismo pirmininko 2020 m. birželio 23 d. įsakymu TV-184.