Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Startavo projektas „Teisingumo kambarys“

Startavo projektas „Teisingumo kambarys“
2019-04-16

Kviečiame Jus į dar vieną nuotaikingą ir netradicinę iniciatyvą, leisiančią visuomenei geriau susipažinti su teismų veikla ir teisėjų darbo iššūkiais.

Savo kelionę per didžiuosius Lietuvos miestus pradeda „Teisingumo kambarys“ – galvosūkis ant ratų, kuriame žaidėjai valandai taps teisėjais, nagrinėsiančiais sudėtingą bylą.

Norinčius išbandyti šį galvosūkį, kviečiame iš anksto registruotis el. paštu komunikacija@teismai.lt arba telefonu 852514120, taip pat galite parašyti žinutę Lietuvos teismų FB puslapyje. O jei būsite netoli „Teisingumo kambario“ – užsukite, pasirinkite pageidaujamą žaidimo laiką ir kambario prižiūrėtojui palikite savo kontaktus. Žaidimas nemokamas ir atviras visiems!

„Teisingumo kambarys“ Vilniuje Jūsų lauks nuo pirmadienio iki penktadienio kasdien nuo 12 iki 19 valandos šalia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Vienu metu galvosūkį spręsti gali ne daugiau kaip 4 žmonių komanda. Kviečiame dalyvauti!

„Teisingumo kambarys“ Jūsų lauks:

Balandžio 15-20 d. Vilniuje 

Balandžio 23-26 d. Kaune

Balandžio 29 – Gegužės 3 d. Klaipėdoje

Gegužės 6-10 d. Šiauliuose

Gegužės 13-17 d. Panevėžyje

Kodėl rengiame šią akciją?

Tikime, kad dalyvavimas „Teisingumo kambaryje“ ir įsijautimas į teisėjo vaidmenį padės Lietuvos gyventojams geriau suprasti šios profesijos iššūkius, sudėtingumą ir atsakomybę priimant sprendimą.

Daugiau informacijos Lietuvos teismų Facebook arba tel. 868449036.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Nacionalinės teismų administracijos
Komunikacijos skyrius 
Tel. (8 5) 251 4120 
El. p. komunikacija@teismai.lt

Informacija atnaujinta 2019-04-16 10:12:53