Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Nuteista Panevėžyje vogusi latvė

2020-04-23

Nuteista Panevėžyje vogusi latvė

Kvepalų už beveik 2,5 tūkst. eurų, beveik 190 eurų kainuojančią kuprinę – visa tai 25 metų Latvijos pilietė D. U. pavogė iš Panevėžio prekybos centro parduotuvių.  

Panevėžio apylinkės teismas išnagrinėjęs baudžiamąją bylą D. U. skyrė bausmę – 60 parų arešto pataisos įstaigoje. Be to, ji turės atlyginti beveik 2,7 tūkst. eurų žalą parduotuvėms bei 40 eurų teismo išlaidų valstybei.

Bylos duomenimis, latvė kelis kartus atvykusi iš Rygos į Panevėžį, prekybos centre iš parduotuvių nugvelbė 21 kvepalų pakuotę bei kuprinę. Tam buvo iš anksto pasiruošta – rankinės vidus padengtas folija, kuri slopino prekių apsaugą. Vagilę atpažinusios parduotuvių darbuotojos iškvietė apsaugą, kuri kartu su policija vagilę sulaikė prekybos centre.

Teismas atsižvelgė į lengvinančias aplinkybes, kad D. U. prisipažino padariusi 4 nusikalstamas veikas, gailėjosi. Sunkinančios aplinkybės, kad ji jau kartą teista Lietuvoje už nusikalstamą veiką, susijusią su siekiu praturtėti nusikalstamu būdu, o Latvijoje – net 6 kartus. Atsižvelgdamas į kaltinamosios asmenybę, teismas skyrė didesnę bausmę, nei įstatyme numatytas šios bausmės rūšies vidurkis.  

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos apeliacine tvarka gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui per Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmus.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

 

Irma Gritėnienė
Panevėžio apylinkės teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida  ir  visuomene)

Informacija atnaujinta 2020-05-12 14:22:59