Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Naujas žurnalo TEISMAI.LT numeris

Naujas žurnalo TEISMAI.LT numeris
2019-07-01

Gyvendami vidurvasario nuotaikomis, pristatome Jums naujausią TEISMAI.LT numerį! Šį kartą žurnalo dėmesio centre – skaidrumas ir atvirumas.

„Organizacija pasitikėjimą turi atkurti savo veiksmais, o komunikacija veikia kaip tokių veiksmų stiprintuvas“, – straipsnyje „Pasitikėjimo kūrimas. Dažnai ignoruojama dalis“ pabrėžia komunikacijos ekspertas Kęstutis Gečas.

Skaidrumo ir atvirumo didėjimas neabejotinai susijęs su pokyčiais, kuriuos tiek diegti, tiek priimti nėra lengva. Su profesinio augimo konsultante Lina Daniene kalbamės apie kitokį požiūrį į pokyčių komunikaciją ir profesinę sėkmę. Iš kur kyla gyvenimo posūkiai bei kaip užtikrinti, jog pokyčių ir naujovių diegimo procesas būtų efektyvus – skaitykite  straipsnyje „Gyvenimas pokyčių ritmu: sėkmė ateina pasirinkus augti“.

Šiame žurnale dalinamės ir JAV teisėjos, procedūrinio teisingumo ekspertės, „TED Talk“ žvaigždės Victorios Pratt, viešėjusios Lietuvoje, įžvalgomis apie tai, kas šiais laikais svarbiausia kuriant atvirą, patikimą bei artimą žmogui teismą. „Šiuolaikinio teismo vertybė – efektyvi komunikacija ir dėmesys žmogui“, – įsitikinusi teisėja.

Visuomenei diskutuojant apie didesnį skaidrumą ir atvirumą teisingumo sistemoje, atsižvelgiame ir į tarptautinę patirtį. Apie antikorupcinių teismų perspektyvas bei iššūkius Ukrainoje skaitykite straipsnyje „Antikorupcinis teismas – panacėja „šlubuojančiam“ teisingumui?“.

Straipsnyje „Teisėjų įvaizdžio visuomenėje formavimas – siekiamybė ar būtinybė?“ apie visuomenės požiūrį į teismus ir teisingumą kalbamės su  mokslinius tyrimus šioje srityje atlikusiu profesoriumi Gintautu Valicku.

Administracinių teismų 20-mečio proga – interviu su Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininku Gintaru Kryževičiumi: „Aktyviai ieškome būdų, kaip optimizuoti ribotus mūsų išteklius ir užtikrinti efektyvią pažeistų jo teisių gynybą“, – akcentuoja ir apie pokyčius pasakoja pirmininkas.

Visa tai ir dar daugiau – naujausiame TEISMAI.LT numeryje!

Žurnalo elektroninę versiją galite skaityti čia, o parsisiųsti čia.

Malonaus skaitymo!

Informacija atnaujinta 2019-07-01 16:03:22